Obsah,


Menu


Novinka

Firemní párty s videomappingem 3D masky, netradičními performance a novými typy dekorací.

Číst celé >

Scénografie a dekorace

Scénografie

Každá akce by měla mít svou tvář. A to nejen jako celek, ale v každém detailu. Někdy je potřeba něco zvýraznit, jindy zase zakrýt. Tak proto jsme (také) tady. Z estetického hlediska je scénografie velmi důležitou složkou, jelikož velmi působí na diváka a ovlivňuje jeho celkový dojem. Scénografie se dosti prolíná se světelným designem.

Dekorace

Zabýváme se výrobou a stavbou dekorací na eventech, veletrzích a konferencích. Klientům nabízíme komplexní služby zahrnující návrh designéra, přípravu vizualizace, i samotnou realizaci projektu. Disponujeme vlastní dílnou na výrobu dekorací. Pracujeme s moderními technologiemi a širokým spektrem výrobních materiálů (kov, dřevo, plast, sklo, textil apod.).

Disponujeme mobilními (technologie LED) a světelnými dekoracemi nejrůznějších tvarů, typů (osvětlovací, UV, ohňové) a barev (kužele, hvězdy, oblouky) vyrobené z klasických dekoračních materiálů, které je možné využívat jak na jednorázové akce, tak i na pevné instalace. Dekorace je možné instalovat v interiéru i na venkovních akcích.Obsah,