Obsah,


Menu


Novinka

Firemní párty s videomappingem 3D masky, netradičními performance a novými typy dekorací.

Číst celé >

Interaktivní aplikace

 Human Joystick

Technologie, která umožňuje ovládat pohyb předmětu promítaného na plátně máváním rukou ze strany na stranu.

Human joystick je aplikace určená pro kolektivní zábavu. Princip „lidského ovladače“ spočívá ve skenování pohybu rukou osob v sále. Systém vyhodnotí pohyb většiny a zpracuje jej v data, která synchronizovaně řídí hybnost daného předmětu na plátně zleva doprava a naopak.

LaserGraffity

Světelné obrazy a nápisy malované pomocí laserového ukazovátka na nedaleké i vzdálené stěny, budovy.

Při venkovní aplikaci na vzdálené plochy splňuje LaserGraffiti účel mobilního média, které osloví a zaujme i nic netušící veřejnost daleko od místa činu. Zároveň se jedná o skvělou zábavní aktivitu pro hosty Vašich akcí, kteří si mohou jen tak malovat nebo na oko designovat libovolné produkty. Technologie je tedy vhodná pro události venku i uvnitř.

 Invisible screen

Obrazovka, kde normální lidské oko vidí pouze souvislou bílou plochu. Plný obraz vidíte až pomocí speciálních brýlí. Obrazovka lze různě zabudovávat do různých dekorací, dokážeme během několika dní vyrobit další screeny o různých velikostech. Ideální využití pro kampaně typu – vidíme věci jinak, s námi prohlédnete, podívejte se na budoucnost našima očima atd…

 Space Game

SpaceGame je zábavná, společenská hra pro ty, které ještě neopustila jistá dávka hravosti.

Princip je jednoduchý –  na stěnu, plátno, nebo třeba fasádu domu  promítáme obsah aplikace, ve které se pohybují libovolné vizuální předměty např. nafukovací balony, terče, nebo předměty, které má hráč za úkol zasáhnout laserovým paprskem. Vizuální podobu a obsah aplikace přizpůsobíme dle požadavků klienta. Zajímavým tipem by mohlo být vytvoření  simulátoru pouťové střelnice, kde bude možno vystřelit růži pro dámy účastnící se Vaší party.

Čtečka QR kódů (QR code reader)

Přicházíte na akci, kde máte identifikační pásek nebo kartu s QR nebo čárovým kódem. Obrazovka vás identifikuje, vyšle pozdrav nebo sdělí vaší misi na firemní akci. Samozřejmě tento systém lze aplikovat na fungování celého večírku.Obsah,