Obsah,


Menu


Novinka

Firemní párty s videomappingem 3D masky, netradičními performance a novými typy dekorací.

Číst celé >

Reactable

Revoluční nástroj pro kolektivní tvorbu muziky. Možno objednat i jako samostatné vystoupení profesionálního performera.

U Reactablu se může sejít více lidí a v jedné chvíli promítat své jedinečné představy do rodící se hudby. Na vrchní desku kladou hráči kostky a destičky s různými symboly, které se propojí světelnými paprsky, aby bylo vidět, které předměty na sebe zrovna reagují. Kostky představují zvuky, destičky efekty, jimiž můžete zvuky ovlivňovat. Zespod snímá toto dění kamera a informace vysílá do připojeného počítače, který funguje jako zvuková banka.

quix_technologie_reactable-7

***
Co je Reactable? …elektro-akustický multi-uživatelský hudební nástroj, který zaujme nejen svým interaktivním ovládáním, ale i svojí vizuální stránkou.

Každý z nás zatoužil alespoň jednou v životě vytvořit svoji vlastní skladbu… Reactable Vám to pod vedením Richarda nyní umožní – jednoduchým způsobem z předvolených bank pouhým přikládáním kamenů na interaktivní desku stolku je každý účastník párty schopný vytvořit svoji vlastní zvukově hudební kompozici, kterou je možné ihned nahrát a následně pak v libovolném formátu poslat mailem na „umělcovu“ adresu i s případným (reklamním) sdělením.

Na kameny Reactablu lze „položit“ jakékoli zvuky, tedy i hudbu spojenou s produktem či společností.
Na horní projekční desku stolu se nechá „položit“ jakákoli grafika (logo, sdělení, atd.)

Všichni si rádi hrajeme, všichni jsme alespoň trochu kreativní a všichni máme rádi novinky.
Reactable přesně splňuje všechny tyto požadavky na uspokojení většiny z návštěvníků Vaší párty.

Designový React může být i skvělou vizualní show v případě přidružené  projekce – tedy snímání Reactu přímo při hře a promítání na plátno tak, aby ho vidělo celé publikum.

Zdroj: RichardMach.czObsah,