Obsah,


Menu


Novinka

Firemní párty s videomappingem 3D masky, netradičními performance a novými typy dekorací.

Číst celé >

Portfolio 2016

Closed Room BMW 7 na MFFKV

Velmi utajené představení nového BMW 7 velmi důležitým klientům.

Realizace eventu byla naprosto unikátní. Otázka “jak se BMW 7 dostalo do prostoru Císařských lázní” zaměstnávala spekulanty i média. My známe odpověď. Kromě kompletní proměny dvorany Císařských lázní na Closed Room, která zahrnovala mj. opravu vnitřní fasády, se stavělo podium s točnou, nastřelovaly projekce s celkovym rozlišením 6 x Full HD, instaloval se prostorový zvuk, programovalo vice jak 100 inteligentních světel a vytvářela se kompletní data pro daný prostor. Malé skupiny VIP hostů absolvovaly pohodlně usazené do křesel vždy znovu soukromý launch BMW 7 sestávající z unikátní audiovizuální show, mappingu vnitřní dvorany a vozu a prezentce v podání Romana Zacha, zakončený komentovanou prohlídku interiéru nového modelu. K dispozici byla i chill-out zóna s občerstvením, kde se zástupci BMW mohli klientům věnovat po skončení programu.

MasterCard & Koller Band

MasterPass chill out zóna a koncert Davida Kollera v rámci promo akce MasterCard.

V hale Hlavního nádraží byla dekoratéry vystavena MasterPass chill out zóna, kde si cestující měli možnost zkrátit čekání na vlak. V rámci této promo akce MasterCard proběhl nečekaně koncert Davida Kollera. Stage byla nečekaně odhalena zpoza zakrytého lešení, a to tanečně-hudebním vystoupení dělníků v montérkách. QUIX se postaral o kompletní technické zajištění a dekorace.

Designblok 2015

Opening party tradičně pod patronátem Heineken ČR tentokrát v syrovém prostředí Křižíkova pavilonu.

Designová událost sezóny, u které Quix nemůže chybět a již léta nechybí. Designblok 2015 a Opening party tradičně pod patronátem Heineken ČR tentokrát v syrovém prostředí Křižíkova pavilonu. Venku kolotoče, párky, limo a fontána hrající Helenu Vondráčkovou, uvnitř čistý střízlivý design ve vizuálu klienta. Oáza zelenočerného klidu pro pět smyslů a citlivé duše. Servírujeme Heineken, Heineken, Heineken a elektro-swing od MoveBreakers.

Absolut Nights

Instalace Absolut laserové brány v rámci pilotní akce roadshow Absolut Nights.

Jako pilotní akci roadshow čítající 20 Absolut Nights jsme připravili v Mecca Club Prague instalaci Absolut laserové brány. Naše tanečnice ve speciálním zrcadlovém kostýmu je na základě pohybů trackována lasery a paprsky se odrážejí zpět do klubu. Tímto vytváří unikátní laserovou show. Možnost tančit v bráně se zrcadlovými doplňky mají i hosté klubu. Tomu se říká ABSOLUT. PARTY!

OMG Future 2015

Konference o aktuálních trendech v médiích, technologiích a spotřebitelském chování.

Konference o aktuálních trendech v médiích, technologiích a spotřebitelském chování. QUIX se postaral o scénografii, technické odbavení, úvodní performence a představení některých technologií.

Jednalo se o třetí ročník konference OMG Future, opět s vynikajícím jídlem a pitím kuchyně Sasazu. Podobně jako loni byla možnost vyzkoušet nejnovější světové technologie, mezi nimiž se objevily i takové skvosty, jako jsou poslední elektromobily, Apple Watch, 3D technologie (scanner, tiskárna, 3D pera), drony a mnoho dalšího.

V rámci programu bylo možné se dozvědět něco o posledních technologických a spotřebitelských trendech, o budoucnosti marketingu v blížící se době umělé inteligence, o vlivu technologií a sběru dat na společnost, o sdílené ekonomice, internetu věcí, a také o tom jak posunovat Vaši značku vpřed, aby byla připravena na nástrahy 21. století.

www.omgfuture.cz

Netradiční event

Netradiční event propojující inovativní catering, úžasný prostor a vyjímečné technologie.

Netradiční event pořádaný v kooperaci s Grévin Museum Prague a Zátiší Catering Group. Hosté měli možnost okusit inovativní a exklusivní catering, prohlédnout si unikátní prostředí musea a seznámit se s technologiemi – vše jako nepostradatelná součást Vašich eventů.

Táborské slavnosti

Videomapping v rámci akce Táborská setkání.

Videomapping v rámci akce Táborská setkání, kterému propůjčil svůj hlas televizní představitel Jana Husa Matěj Hádek.

Sellier & Bellot

Kompletní technické a programové zajištění akce ku příležitosti 190 let Sellier & Bellot.

Kompletní technické a programové zajištění akce ku příležitosti 190 let Sellier & Bellot, která se uskutečnila v Muzeu Stará Čistírna. Hosté měli možnost shlédnout videomapping na budovu Staré Čistírny, zajímavé performance (silová akrobacie v podání DaeMen, šálaři, malování do písku, kouzelník, Reactable) a technologie (holografický stojaninteraktivní podlahaFogscreen).

Corinthia Hotels

Setkání GMs mezinárodního řetězce Corinthia Hotels International Ltd. poprvé v Praze!

Hotel Corinthia od střechy po suterén, zámek Konopiště, vozovna Střešovice a 6. nekrásnější město světa v pětihvězdičkovém standartu. Kompletní produkční a technické zajištění 4 coffee-breaků, 2 obědů, 2 gala večeří a 1 koktejlové party během 3 dnů pro nejnáročnější hosty z Londýna, Lisabonu, Budapešti, Tripolisu, Petrohradu, Mlaty, Karthoumi a dalších světových metropolí.

Promo zóna BMW

Kompletní technické zajištění promo zóny BMW.

Kompletní technické zajištění promo zóny BMW s možností testovacích jízd v rámci KVIFF včetně veškerých dekoratérských prací a následné slavnostní představení nového vozu BMW v Císařských lázních.

Urban Zone B&H

Urban Zone Benson and Hedges v rámci festivalu Votvírák.

Technické a produkční zajištění Urban Zone Benson and Hedges v rámci festivalu Votvírák. Součástí promozóny je nejen stanová kopule (hudba, bar, prodej cigaret), ale i venkovní aktivity – DJ workshop, malování na trička, barmanský a kadeřnický koutek.

Czech Event Awards

Slavnostní předávání cen Czech Event Awards.

28. dubna 2015 proběhl v prostorách ZIBA pod záštitou Event Marketing Association Czech Republic první ročník vyhlášení cen Czech Event Awards. Večerem provázel Petr Cerha, alias Nasty, o živé fanfáry se postarala Tam Tam Batucada a vystoupili bublinář Matěj Kodeš a zpěvačka Esther Lubadika. QUIX se stal partnerem soutěže a zajistil zde dekorace, technologický koutek s Magic BallReactable a Space Game, vystoupení Stretch Dance a živé Medúzy u vstupu, které vznikly ve spolupráci s Marií Starou Ossendorfovou.

Absolutním vítězem “Event roku” se stala agentura JAD Productions s projektem “Engage NYC 2014 by Socialbakers”. QUIX získal 1. místo v kategorii Roadshow s projektem “Kofola Cirk”, 3. místo v téže kategorii s projektem “Camel Beach” a 3. místo v Categorii Launch/Opening s projektem “Nový půllitr Rudolf”. Tímto děkujeme společnostem Kofola ČeskoSlovensko, JT International a Heineken Česká republika za možnost spolupráce na těchto projektech.

http://mam.ihned.cz/

Opening Lamborghini

Opening pražského showroomu Lamborgini.

Nový showroom, jehož vlastníkem je Porsche Inter Auto CZ, přijel na pražský Smíchov oficiálně otevřít sám prezident Automobili Lamborghini S.p.A. Stephan Winkelmann, který také představil novinku z ženevského autosalonu. QUIX se postaral o technické a produkční zajištění. Občerstvení bylo připraveno ve spolupráci se Zátiší catering.

Church event

Magicky krásné ženy v kápích provázely soukromou párty v Sacre Coeur.

Velmi příjemná soukromá párty v osvěcené kapli Sacre Coeur. Cesta od vstupní brány byla lemována světlenými rohy a medúzami a uvnitř hosty přivítaly magicky krásné ženy v kápích (Fashion designer: Marie Stará Ossendorfová). Program večera byl obohacen o Stretch Dance propojený s videomappingem a zahaleným do mlhy.

Obchodní konference Heineken

Kompletní zajištění obchodní koference a následná párty v PM Clubu.

V rámci obchodní koference společnosti Heineken Česká republika se QUIX postaral jak o kompletní zajištění oficialní části v hotelu Diplomat, tak o nasledující večírek v pražském PM Clubu. Pro hosty byla připravena příjemná hudba /INFLAGRANTI/, skvělý catering, kouzelník Robert Fox a v neposlední řadě zajímavé technologie /Invisible Screen, Reactable, Human joystick, Levitator, Fotokoutek/.

Kolekce Adidas STALLASPORT

Uvedení nové módní kolekce STELLASPORT.

Kompletní realizace módní přehlídky v rámci uvedení nové módní kolekce STELLASPORT od společnosti Adidas.

Olympus v Muzeu Stará čistírna

Technické zajištění akce Olympus v Muzeu Stará čistírna.

Kompletní technické zajištění akce pro společnost Olympus, konané v Muzeu Stará čistírna v Bubenči. Zadavatelem byla společnost IMS Prague.

Konference GE Money Bank

Zajištění businessové části novoroční párty pro společnost GE Money Bank.

Zajištění businessové části novoroční párty pro zaměstnance společnosti GE Money Bank v Ostravském Gongu – technické zajištění, lightdesignvideoprodukce, tvorba animací a prezentací, uvodní performance Interactive Dance, technologie (interaktivní podlaha a fotokiosek). Konference byla zakončena koncertem kapely Monkey Business.

Opening showroomu Invelt

Slavnostním znovuotevření showroomu Invelt.

Technické zajištění slavnostním znovuotevření showroomu Invelt, jehož součástí bylo i taneční vystoupení Interactive Dance, vystoupení dvou Lasermanů a Alexe Dowise.

Netradiční galavečeře

Technické zajištění netradiční galavečeře ve Střešovické vozovně.

Technické zajištění netradiční galavečeře v prostorách Vozovny Střešovice ve spolupráci se Zátiší catering.

Tisková konference DULUX

Návrh, výroba a instalace dekorací a scénického vystoupení pro klienta DULUX.

Návrh, výroba a instalace dekorací a scénického vystoupení pro klienta DULUX.

Plzeň | Hlavní město kultury

V rámci otevření Plzně jako Evropského města kultury jsme instalovali interaktivní srdce reagující na zvuk.

V rámci otevření Plzně jako Evropského hlavního města kultury jsme na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara instalovali interaktivní srdce reagující na zvuk.

Plzeňský deník
Lidové noviny
Český rozhlas

Natali Ruden | YIN & YANG

Autorská módní přehlídka Natali Ruden ve výstavní síni Mánes.

22. ledna 2015 proběhla ve výstavní síni MÁNES autorská módní přehlídka Natali Ruden s názvem YIN & YANG. QUIX se postaral o kompletní zajištění techniky a dekorací, včetně laserové projekce a fogscreen.

Novoroční večírek Sberbank

Havajský večírek pro společnost Sberbank v pražském klubu Sasazu.

Kompletní zajištění novoročního večírku pro společnost Sberbank v pražském klubu Sasazu. Celý večer probíhal ve stylu havajské party, vystoupila zde mimo jiné kapely Chinaski a Tam Tam Batucada. Hosty provázel Jakub Prachař spolu s Vojtou Kotkem.

Nový VW Passat

Technické a technologické zajištění akce ku příležitosti představení vozu VW Passat.

Technická realizace akce a dodání technologií ku příležitosti představení vozu VW Passat v OC Černý Most dne 10.-11.1.2015. Návštěvníkům centra byl k dispozici workshop quixiana, fotokoutek a magic ball s bludištěm.

Plzeň | Hlavní město kultury

V rámci otevření Plzně jako Evropského hlavního města kultury jsme instalovali interaktivní srdce reagující na zvuk.

V rámci otevření Plzně jako Evropského hlavního města kultury jsme na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara instalovali interaktivní srdce reagující na zvuk.

 

Nová Škoda Fabia

Příprava úvodní performance v rámci Product trainingu nové Škody Fabia.

Příprava úvodní performance v rámci Product trainingu nové Škody Fabia.Obsah,