Obsah,


Menu


Novinka

Firemní párty s videomappingem 3D masky, netradičními performance a novými typy dekorací.

Číst celé >

Portfolio 2012

Projekce, Václav Havel, Svobodná Evropa

Videoprojekce Václav Havel

Videoprojekce na stěnu budovy Rádia Svobodná Evropa.

Na severozápadní stěnu budovy Rádia Svobodná Evropa byla promítána fotografie Václava Havla v nadživotní velikosti. Projekce byla vzpomínkou v den prvního výročí Havlova úmrtí.

muzeum, hudby, nasvícení, event

Adventní koncert

Náladové nasvícení Muzea české hudby na Adventím koncertě.

Náladové nasvícení Muzea české hudby na Adventim koncertě.

Podnikatelská nemovitost roku

Agentura CzechInvest oslavila v Národní galerii v Praze 20 let vzniku.

6. listopadu se uskutečnilo v Malé dvoraně Veletržního paláce slavnostní předávání ocenění Investor roku a Podnikatelská nemovitost roku. Vítěze vyhlásily agentura CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice AFI ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu, pod záštitou ministra průmyslu a obchodu Martina Kuby. Společnost QUIX se postarala o kompletní realizaci celého večera.

QUIXIANO – Česko Slovensko má talent

QUIXIANOoo!!! Děkujeme Gábě a spol. za úžasné výkony v Česko Slovensko má talent! Klobouk dolů!

Velkoplošná projekce pro ING

Interaktivní velkoplošná projekce pro společnost ING Bank N.V. na pražském Smíchově.

U příležitosti Mezinárodního dne spoření, připadajícího na 31. října, jsme ve spolupráci s agenturami OMD a YR Prague připravili interaktivní velkoplošnou projekci pro společnost ING Bank N.V. na pražském Smíchově. Obsahem projekce byl nekonečný proud lampionů štěstí spolu s přáním stoupajících úspor. Oslovení kolemjdoucí mohli do projekce aktivně zasahovat a za asistence hostesek psát svá vlastní přání na iPad. Tato vlastnoručně psaná a malovaná přání byla za krátký okamžik vypuštěna do nebe na virtuálním lampionu na projekční ploše.

Proudy 2012

Společnost Quix se stala patronem multimediálního festivalu Proudy 2012.

 Multimediální festival

Garantem a patronem projektu v oblasti digitálních technologií a multimédií se stala společnost QUIX, která na konferenci v Národní technické knihovně prezentovala vizi multimédií v budoucnosti v oblasti eventů. Jako novinku jsme zde představili moderátorský stolek s QR kódem akce a holografickým logem každého přednášejícího (IBM, SEZNAM…). Prezentace samotná probíhala na naší technologické úpravě Segwaye, který je ovládán bez pomoci rukou, takže řečník jakoby levituje v prostoru. Na akci samotné jsme s MTV připravili soutěž v laser graffiti na jednu z kolejí a doplnili technický set-up akce naším LED kamionem.

 

Vrtiska, Zak, Heineken, expozice, sporkovsky palac

Heineken – Designblok

Realizace expozice pro společnost Heineken.

Pro společnost Heineken jsme realizovali nevšední expozici zaměřenou na moderní trendy ve světovém designu. Při návrhu stavby jsme spolupracovali s designéry Romanem Vrtiškou a Vladimírem Žákem, držiteli ocenění Czech Grand Design. Součástí instalace byla projekce na zdeformovanou plochu, pohyblivé světelné prvky a nevšední zvukové zabarvení využitých prostor.

Obecní dům, mapping, projekce, varhany

100 let Obecního domu

Indoor mapping - 100 let Obecního domu

Na slavnostním večeru ku příležitosti stého výročí Obecního domu zajistil QUIX Indoor mapping prostor a varhan.Program byl doplněn o vystoupení QUIXIANA a malování do písku..

SAP

Realizace plesu pro společnost SAP

Konference Molson Coors

V říjnu proběhla v hotelu InterContinental dvoudenní konference pro společnost Molson Coors.

Společnost Quix zajišťovala nejen kompletní odbavení akce, dekoraci sálu, videoprojekci, ale i transfery historickými tramvajemi

Kooperativa teambuilding

Kooperativa teambuilding.

Realizace teambuildingu pro 100 zaměstnanců společnosti Kooperativa.

Zadavatel: Lemonade

Ahold Kickoff 2012

Ahold Kickoff 2012

Produkce a technická realizace eventu pro 40 manažerů společnosti Ahold v hotelu Abácie ve Valašském Meziříčí.

IKEA tisková konference

IKEA tisková konference.

Technická realizace tiskové konference pro společnost Ikea.

IKEA Kickoff

IKEA Kickoff 2012

Produkce a technická realizace eventu pro 400 zaměstnanců společnosti IKEA v Praze na Černém Mostě.

Palác Žofín – Lasernet

Palác Žofín - Lasernet.

Heineken Hvězda – Trancefusion

Hvězda Heineken.

Kdysi dávno v jedné velmi vzdálené  galaxii…

Hvězda Heineken

Epizoda IV – Trancefusion

Hvězda taneční scény, nezkrotná, podmanivá, energická, zkrátka Hvězda Heineken.

Heineken chill out – Sensation White

Kompletní zajištění BTL aktivit pro firmu Heineken, na taneční akci Sensation White.

Stěžejním pilířem celé akce byl stylový Chill out, v jehož čele byla umístěna LED obrazovka se speciální aplikací a čidlem reagujícím na pohyb v místnosti. Akci doplňovala LED obrazovka před vchodem do O2 Arény, Fotostudio s aplikací Votephoto na ochoze a spousta další aktivit včetně „armády“ usměvavých hostesek.

Součástí aktivit byl kompletní rebranding rezidentních značek na značku Heineken.

 

O2 Konference

O2 Konference

Top Secret

Top Secret

Pantene

Pantene

OVB konference

Kompletní technické zajištění konference pro společnost OVB.

Kompletní technické zajištění konference pro společnost OVB.

Módní show na Žofíně

Natali Ruden, módní show na Žofíně.

Modelky podlehly pokušení a byl u toho i Karel Gott. Módní návrhářka Natali Ruden představila novou a hodně odvážnou módní kolekci. Show ale byla součástí tradičního charitativního galavečera, který uspořádala společnost Central Group. Dorazil i Karel Gott

Míša – výročí 50 let

Je to už 50 let, co ho cucáme na klacku a pořád je výborný...hotel Galant Mikulov.

Je to už 50 let, co ho cucáme na klacku a pořád je výborný…hotel Galant Mikulov.

Gillette Fusion ProGlide – konference

Gillette Fusion ProGlide, tisková konference.

Špičkový pánský holicí systém a špičkové sportovní výkony k sobě patří již několik let. Tváří nového propojení se stal fotbalový obránce Tomáš Ujfaluši, který se svou přítelkyní Miss ČR 2009 Anetou Vignerovou osobně v hotelu Hilton vyzkoušeli na vlastní kůži nový holicí strojek Gillette Fusion ProGlide. Úvodní intro bylo ve formě mappingu spojené projekce s laserovou animací.

Slavnostní akcí provedla modelka a moderátorka Andrea Verešová, která již v minulosti testovala strojek Gillette na tváři hokejisty Roberta Reichela.Úspěšný fotbalista se svěřil do rukou Anety a nechal si přímo před zraky hostů oholit tvář. Protože Gillette Fusion ProGlide je tím nejostřejším strojkem v historii značky Gillette, který disponuje nejtenčími břity pro snadný skluz, šlo to jak po másle.

Invelt 20 let

Slavnostní večer.

Již dvacet let působíme na českém trhu a rozhodli jsme se to s vámi s největší radostí oslavit. Součástí slavnostního večera, který jsme pro vás k této události přichystali, bylo i představení nového BMW řady 3.

O2- Sněhová koule

Telefonica O2 - Promo akce.

Realizace promo akce „Lyžujte s 30% slevou po celé ČR“, kdy byli zákazníci O2 oslovováni u velké 3D koule, byli jim podávány informace o akci a rozdávány vouchery na slevu.

Výroba 3D koule vč. kompletního produkčního zajištění celé akce. Akce probíhala od 1.2. do 12.1. v OC Forum v Ústí nad Labem a od 15.2. do 29.2. v OC Chodov v Praze.

Samsung

Konference Samsung v Praze.

Pro větší vizibilitu konference Samsung v Praze, jsme před Kongresové centrum v Praze instalovali vlajky s   vlajkovými stožáry a bannerové kostky.

AUTOBEST

Praha se stala místem velmi působivého vyhlášení cen organizace AutoBest, která současně oslavila 11. výročí od svého založení.

Praha se stala místem velmi působivého vyhlášení cen organizace AutoBest, která současně oslavila 11. výročí od svého založení.

Místem 11. slavnostního vyhlášení cen AutoBest se stal Clarion Congress Hotel v Praze.

„Sešli jsme se na 11. galavečeru vyhlašování cen AutoBest v Praze, překrásném hlavním městě České republiky a jednom z klenotů Evropy. Můžeme jen poděkovat našim hostitelům.

Aegon – Brno

Konference AEGON Pojišťovny.

Konference AEGON Pojišťovny, která patří mezi světové společnosti v oblasti životního pojištěnía investic. Mimo  jiné sponzor Martiny Sáblíkové. Akce proběhly v Praze, Brně a Ostravě v průběhu jednoho týdne. Jednalo se o   komletní technické zajištění včetně návrhu a výroby atypických stojanů na iPad.

Aegon – Praha

Konference AEGON Pojišťovny.

Konference AEGON Pojišťovny, která patří mezi světové společnosti v oblasti životního pojištěnía investic. Mimo jiné sponzor Martiny Sáblíkové. Akce proběhly v Praze, Brně a Ostravě v průběhu jednoho týdne. Jednalo se o komletní technické zajištění včetně návrhu a výroby atypických stojanů na iPad.

Konference Nivea

Konference Nivea pro novinářky dámských časopisů.

Společnost Nivea představila na své konferenci novinářkám Koenzym Q10, který je nezbytnou součástí našeho života.

coca-cola_konference

Coca-Cola – Top Hotel Praha

Zajištění stage designu, kompletního technického řešení a odbavení projekce. Projekce byla realizována ve formátu Full HD.

Zajištění stage designu, kompletního technického řešení a odbavení projekce. Projekce byla realizována ve formátu Full HD.



Obsah,