Obsah,


Menu


Novinka

Firemní párty s videomappingem 3D masky, netradičními performance a novými typy dekorací.

Číst celé >

Oslava 90 let založení CBC

Datum vložení: 22.3.2016

Pro společnost CBC Group, její obchodní partnery a management dceřinných společností Sellier & Bellot, Magtech, Taurus, Men a CBC Brazil jsme na veletrhu IWA 2016 realizovali společenský večer s programem v rámci oslavy 90 let od založení CBC Brazil.

Zadáním bylo připravit jedinečný program a zajistit kompletní produkci včetně výroby obsahů a odbavení, a to v rámci sloganu Going Beyond, který se promítá do komunikace CBC Group pro rok 2016.

Pro vchod do hlavního sálu Sydney jsme připravili zónu, kde hosty svými pohyby lákaly Meduzy a v hale pod sálem poutala pozornost naše tanečnice s heliovým balonem s poletujícími kanapkami a hostesky ve futuristických kostýmech od známé návrhářky Ivany Kaňovské.

Claim Going Beyond jsme promítli do velkoformátových futuristických 3D dekorací, kostýmů hostesek, grafiky a tří jedinečných audiovizuálních performance na klíč.

Prvním vystoupením bylo Q-motion – Live music sekvencer portál operující s virtuálním avatarem operátora, který je snímán a přenášen na plátno 10×5 m, kde svými pohyby spouští a moduluje audio smyčky autorské skladby CBC – Going Beyond a zároven změnou reaguje i vizuálně také generativní grafika v rámci videoprojekce.

Pak přišel na řadu Interactive Dance a nakonec synchronní vystoupení 2 Lasermanů. Jako zábavnou doplňující aktivitu jsme připravili fotokoutek s možností automatického klíčování a dosazení do vybraných pozadí, který si hosté opravdu užili.

O tanec se postarala skupina April a hosté se bavili tak dobře, že se část tanečníků následně přesunula i na podium. Svojí práci prostě děláme moc rádi.

Auf Wiedersehen!Obsah,